!!!... ~~ яυzgαяıη υğяαмαуı ѕєω∂ιğι мєкαηα нσşgєℓ∂ιηιz ~~ ...!!!
~~ ...sitemizden ücretsiz faydalanabilmek için lütfen üye olunuz... ~~
Call of duty modern warfare 2 tanıtım... 3952
Call of duty modern warfare 2 tanıtım... T8xoiw

Join the forum, it's quick and easy

~~ ...sitemizden ücretsiz faydalanabilmek için lütfen üye olunuz... ~~
Call of duty modern warfare 2 tanıtım... 3952
Call of duty modern warfare 2 tanıtım... T8xoiw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Call of duty modern warfare 2 tanıtım...

dsfgsdfg Call of duty modern warfare 2 tanıtım...

Mesaj tarafından kanunsuz Paz Mart 14, 2010 3:49 pm

Modern Warfare 2 (Call of Duty 6) Geniş Tanıtım

Konusu

Call of duty modern warfare 2 tanıtım... 256px-Modern_Warfare_2_kapak

Modern Warfare 2, Call of Duty 4'ün bitiminden birkaç yıl sonrası temel alınmıştır.Yüzbaşı Price ölmüş ve çavuş "Soap" MacTavish oynanılamayan bir karakter olacak ve Özel Hava Kuvvetleri (SAS)'nde yüzbaşılığa terfi etmiştir.Call Of Duty 4'te öldüğünü sandığımız bu karakterlerin yine de var olması oyunun oynanabilirliğini alternatif olarak güçlendiriyor. MacTavish Güç 141 Görevi (Task Force 141) adı altında seçkin, birçok ulustan kişilerin yer aldığı bir komando birliğine, yeniden güç kazanan Rus Ultranationalist (Irkçı) örgütüne karşı saldırıya geçmek için başkanlık eder. Rus Örgütü'ne artık Imran Zakhaev'in aynı onun gibi milliyetçilik tutkulara sahip eski yardımcısı Vladimir Makarov tarafından başkanlık edilmektedir. Makarov Zakhaev'in ölümünü sebep göstererek destek toplamaktadır, bu yıllarda Rusya'da güçlü bir üs kurmuştur. Makarov'un hareketine karşı olarak da, onu durdurmak için Task Force 141 adında bir birlik oluşturulmuştur.Oyun bu birliğin bir üyesi olan Sgt. Gary "Roach" Sanderson'un kimliğini üstlenecektir. Görevlerin geçtiği alanlar Rusya'nın dağları, Afganistan'da bir çöl ve Brazilya'nın Rio de Janeiro eyaleti olarak belirtilmiştir.

Artıları ve Eksileri

Call of duty modern warfare 2 tanıtım... AssistBu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuğa tıklayın. Resimin orjinal ölçüleri 1024x575 ve boyutu 54KB.

Call of duty modern warfare 2 tanıtım... Modern_Warfare_2_MacTavish

Artılar

+ Geliştirilmiş grafikler.
+ Yeni tip modern unsurlar.
+ Aksiyon kapasitesi yükseltilen kaliteli bir oyun.

Eksileri

- Görevleri Az olması
- Oyun çıkış tarihinin gecikmesi.

E3 2009 Fuarı'nda, Infinity Ward iki çoklu oyuncu haritasından ibaret İndirilebilir içerik paketi öncelikle oyunun Xbox Live ve Xbox 360 sürümleri için geliştirileceğini duyurmuştur."Cliffhanger" adlı başlangıç görevi ve oyuncu karakteri olan Çavuş Gary "Roach" Sanderson E3 Fuarı'nda takdim edilmiştir, karakter ve Yüzbaşı "Soap" MacTavish oyuncuya hiçbir ön bilgi verilmeden Kazakistan'daki Tanrı Dağları bölgesindeki karlarla kaplı alanda düşmüş bir uydudan veri toplamak amacıyla kurulmuş bir Rus havaalanı üssüne sızdığı gösterilmiştir. Görev sırasında kar motorsikletlerine binilebildiği gösterilmiştir

BY KANUNSUZ
Call of duty modern warfare 2 tanıtım... 657118
kanunsuz
kanunsuz
Administrator

Administrator

MESAJ SAYISI : 131 YAŞ : 28 KAYIT TARİHİ : 25/01/10 NEREDEN : istanbul

https://ruzgar-prensi.yetkin-forum.com

- Similar topics